Harjoitusjärjestys

Harjoitusaika on 3 minuttia per joukkue/ryhmä/soolo/duo. Mikäli et käytä harjoitusaikaa, ilmoitathan siitä tapahtumajärjestäjälle info(a)wasacup.fi

Harjoitusjärjestys päivitetään ilmoittautumisajan päätyttyä.

Huomioithan, että osa paikallisista yli 8v joukkueista aloittavat harjoitukset jo perjantaina.

Harjoitusjärjestys
Pe 8.3.2019
1 18:57 Odelia Lila VaVa
2 19:00 Odelia Pink VaVa
3 19:03 Spinell VGF
4 19:06 Spinex VGF
5 19:09 Dellaria Flex VaVa
6 19:12 Dellaria Point VaVa
7 19:15 Team Dellaria VaVa
8 19:18 Team Olesia VaVa
9 19:21 Zelina Mint VaTy
10 19:24 Zelina Nox VaTy
11 19:27 Kristall VGF
12 19:30 Dirius VaVa
13 19:33 Team Dirius VaVa
14 19:36 Brinetta VGF
15 19:39 Amenyx VGF
16 19:42 Neelia H VaTy
17 19:45 Neelia K VaTy
18 19:48 Felis VaTy
19 19:51 Delestra X VaVa
20 19:54 Delestra Z VaVa
21 19:57 Cenex VGF
22 Olesia, VaVa ei käytä harj.vuoroa
La 9.3.
23 9:00 Estelle NJJ
24 9:03 Cinea LGF
25 9:06 Arella G LGF
26 9:09 Arella L LGF
27 9:12 Zelda LGF
28 9:15 Cerise LGF
29 9:18 Milenia LNV
30 9:21 Violin JKG
31 9:24 Violetta JKG
32 9:27 Isadora JKG
33 9:30 Ixia JKG
34 9:33 Minetta JKG
35 9:36 Mirelle JKG
36 9:39 Gnistra JKG
37 9:42 Glimma JKG
38 9:45 Startti EK: Viherpeukalot Tanssikoulu Kipinä
39 9:48 Junnu Show EK Tanssikoulu Kipinä
40 9:51 Junnu Street EK: ”Where to go?” Tanssikoulu Kipinä
41 9:54 Startti EK: Jabadabaduu! Tanssikoulu Kipinä
42 9:57 Junnu Street EK ”On Vacay” Tanssikoulu Kipinä
43 10:00 Duo: Amanda & Elina Tanssikoulu Kipinä
44 10:03 Soolo: Hanna Tanssikoulu Kipinä
45 10:06 Street EK ”When life…” Tanssikoulu Kipinä
46 10:09 Kipinä Reversed Tanssikoulu Kipinä
47 10:12 Discopimut Tanssikoulu Kipinä
48 10:15 Show Crew Tanssikoulu Kipinä
49 10:18 Show EK ”Stella” Tanssikoulu Kipinä
50 10:21 Aminit Adera KoJy
51 10:24 Aminit Lidia KoJy
52 10:27 Reseda RNV
53 10:30 Liliac RNV
54 10:33 PriZit UVL
55 10:36 Mother Earth Tanssikoulu Wimma
56 10:39 Soolo: Elisabeth Puoljoki Tanssikoulu Wimma
57 10:42 Duo: Jaana & Lotta Tanssikoulu Wimma
58 10:45 Showtytöt Tanssikoulu Wimma
59 10:48 Korallit Kokkolan Liikuntaseura Trioli
60 10:51 Tulihelmet Kokkolan Liikuntaseura Trioli
61 10:54 Violat Kokkolan Liikuntaseura Trioli
62 10:57 Fuego Porin Baletti- ja flamenco-opisto
63 11:00 Pineda VaVa
64 11:02 Team Pineda VaVa
65 11:04 Fiola VaTy
66 11:07 Kidex VGF
67 11:10 Korall VGF
68 11:13 Jumpaskolan LGF
11:16 Harjoitukset päättyy